Art Photo

prev next

Vyberte si fotku, pošlite mi ju mailom a máte krásny osobný obraz pre svoj domov alebo výnimočný dar pre blízkeho. Spracovanie obrazu z fotky trvá cca 4-6 týždňov.

Krásny dar na jubileá, vzácne dary ako aj obraz do interiéru z fotky ktorá je vášmu srdcu blízka...

Foto enkaustické obrazy tvorím predovšetkým na objednávky. Enkaustika je starodávna technika založená na miešaní prírodných voskov, farbív a živíc na dreve. Vosk a živica dá fotke iný rozmer a umelecký vzhľad. Enkaustika patrí k najtrvácnejším technikám ani po stáročiach nemení farbu vďaka živici. 


From you photo artistic image. Send me a photo by mail and I will create for you artistic picture for you home or a gift. 

Encaustic painting involves mixing heated beeswax, various white waxes and damar or other natural resins that are applied to a surface. Encaustic belongs to the most permanent painting means providing only permanent pigments are used and paintings are not exposed to high temperatures that could melt the stiff wax surface. Advantages of encaustic technique involve material resistance against normal atmospheric changes and its disability to stretch in heat as well as to colt in cold. 


 

 


 

 

 

V prípade záujmu ma môžete okamžite kontaktovať.

 
Po výbere Vašej fotky a dohode rozmerov obrazu,

Vám vypočítam presnú cenu za obraz 

a prekrásne dielo alebo luxusný dar  môžete mať

pre niekoho blízkeho vytvorený v priebehu 4 - 6 týždňov.


Cena je závislá od druhu materiálov, náročnosti práce a druhu pigmetnov.

Orientačné ceny - príklady v EUR:

30x30 cm: od 80,00 EUR

60 x 40 cm: od 200,00 EUR

70 x 50 cm: od 300,00 EUR