AUTORSKÉ KALENDÁRE 2024


POKOJ PRE DUŠU 2024

kalendár A3

 

Nástenný kalendár s drôtenou väzbou a zavesením o očkoTlač je na špeciálnom veľmi kvalitnom papieri Foto Premium (260 g/m2), čím si budete môcť zanechať obrazy na prípadné zarámovanie v budúcnosti. Rozmer je A3, 297 x 420 mm. Kalendár obsahuje 12 strán mojich autorských farebných obrazov, plus strana o  predstavení.

Jeho cena je 24,00 EUR / ks 

(objednávky prosím posielajte cez objednávkový formulár na konci tejto strany)


Obrazy, ktoré som citlivo vyberala do tohto kalendára vám prinesú krátke zastavenie sa, príjemný pohľad, témy týkajúce sa našej duše, vzájomnej tolerancii, láske, vnútornej slobody, či stredu, hranice či naša celistvosť a pokoj duše.


ČAS NA LÁSKU 2024

kalendár A4

 

Nástenný kalendár s drôtenou väzbou a zavesením cez dierku. Tlač je na kvalitnom matnom papieri 200g. Rozmer je 210 x 297 mm. Pri zavesení má rozmer A3 - jedna strana umelecký obraz a druhá kalendárium na možné zapisovanie si poznámok. Kalendár obsahuje 12 autorských farebných obrazov a strana o predstavení výtvarníčky.    

Jeho cena je 15,00 EUR / ks 

(objednávky prosím posielajte cez objednávkový formulár na konci tejto strany)

Vyberala som citlivo obrazy týkajúce sa lásky, sebalásky, vnútornej slobody, či lásky nielen partnerskej ale napríklad aj lásku k predkom či k svojim koreňom. Verím, že vám kalendár prinesie viac farieb a príjemné zastavenie sa a dýchanie farieb počas roku 2024.


Do objednávky (objednávkový formulár je na konci tejto stránky) prosím napište ktorý kalendár si objednávate, prípadne počet kusov: 

1. POKOJ PRE DUŠU - kalendár A3 - 24,00 EUR / ks 

2. ČAS NA LÁSKU - kalendár A4 - 15,00 EUR / ks 


Uveďte prosím fakturačné údaje 

vaše meno a adresu, prípadne údaje o spoločnosti, ak tovar chcete nakúpiť na vašu spoločnosť, v prípade že dodacia adresa je iná ako fakturačná, prosím uviesť do textu


Cena poštovného a balného 

Slovensko: 

3,00 EUR    Slovenská pošta / Prevod na účet  - pre kalendáre A4

4,00 EUR    Slovenská pošta / Prevod na účet - pre nástenný kalendár A3

Česká republika: 

10,00 EUR   Slovenská pošta / Prevod na účet

Európska únia: 

15,00 EUR    Slovenská pošta / Prevod na účet

Kalendáre posielam po uhradení faktúry, ktorá Vám bude zaslaná obratom mailom po zadaní objednávky. Kalendáre posielam kvalitne zabalené v pevnom kartóne. Prajem vám pokojný, farebný a láskavý rok 2024 

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR - KALENDÁRE 2024